BUSTIJDEN:
Manebrug ON TOUR @ Foute Cross zaterdag 14 mei


Tijdens deze avond geen membercard nodig!



Heenreis is GRATIS, terugreis 5 EURO, afrekenen bij de chaufeur.

Route heen Bus 1

21.20 uur Linschoten
Rotonde Provinciale weg

21.30 uur Woerden
Busstation stadszijde

21.40 uur Harmelen
Bushalte Kerkweg tegenover Blokker

21.50 uur De Meern
Bushalte Azotod

22.00 uur Montfoort
Busstation


Vertreg terug 02:00 uur


Route heen Bus 2

21.15 uur Schoonhoven
Bushalte Oude Politiebureau en Forddealer Schakel

21.20 uur Ammerstol
Bushalte Provincialeweg

21.22 uur Bergambacht
Bushalte Provincialeweg bij Busstation

21.25 uur Stolwijk
Bushalte Provincialeweg net na Rotonde

21.30 uur Gouda
Bushalte N228 1e bushalte richting Haastrecht

21.35 uur Haastrecht
Bushalte Provinciale weg net voor Rotonde

21.37 uur Hekendorp
Bushalte N228

21.45 uur Oudewater
Bushalte Rotonde JJ Vierbergenweg

Vertreg terug 02:00 uur

 






Vul uw e-mail adres in en ontvang onze Nieuwsbrief:
Emailadres:
Inschrijven Uitschrijven
 
KANTOOR

Hagenweg 3c
4131 LX Vianen
030-6868302
Artwork & Design: BScene.eu